Třiadvacet bodů! Kdo by tomu věřil? Motorlet Praha B – Admira Praha B 1:2 (1:1)

V posledním podzimním utkání přeboru jsme vydolovali tři body na UMT úřadujícího přeborníka Prahy. Cenné vítězství, i když béčko Motorletu letos v obměněné sestavě příliš nepřipomíná vítěze přeboru z minulé sezony. Tým se zcela obměnil, například Martin Čácha odešel k nám do Admiry.

První poločas byl vcelku vyrovnaný a skončil plichtou 1:1. Ve druhém se domácí pokoušeli vstřelit vítězný gól, ale branku jsme vstřelili chvíli před koncem my. Mladý tým Motorletu tahle psychická rána srazila a velmi dobrého Žuleviče v naší brance už ohrozit nedokázal.

Podzim jsme tak zakončili čtvrtým vítězstvím v řadě za sebou!

Branky: 16. Eppert – 18. Panýrek, 84. Hájek.

ŽK: hráno bez karet.

Rozhodčí: Tereba – Polena, Kohout. Diváků: 50.

Admira B: Žulevič – Šálek, Pelikán, Mikolanda, Sázel – Lupínek, Šimek (31. Hájek) – Štefan, Šindelář (54. Másílko), Panýrek – Vachoušek (54. Bouguetouta).

Trenér Pavel Máj byl samozřejmě hodně spokojený: „Ubojovaná výhra. Čekali jsme, že Motorletu přijdou nějaké posily z áčka, že to nabijou. To se nakonec až tolik nestalo. Zase jsme se nevyvarovali špatného začátku a prohrávali jsme. Dokázali jsme ale rychle vyrovnat. Domácí nás pak tlačili, zjednodušili hru, nakopávali to, my jsme to dobře uskákali. Dali jsme pěkný gól, měli jsme i štěstí. Pochvalu zaslouží celý tým, podržel nás gólman Žulevič. Vyhráli jsme, konec sezóny, třiadvacet bodů, to je paráda.”

Naši střelci: V čele přezimuje trojice třígólových

3 – Štefan (0 doma + 3 venku), Vachoušek (1 + 2), Lupínek (2 + 1)

2 – Panýrek (0 + 2), Hájek, Cejnar (oba 1 + 1)

1 – Másílko, Šindelář (oba 0 + 1), Turák, Pavlata (všichni 1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129