Po prohře na Tempu tři body z Čafky ČAFC Praha – Admira Praha B 2:4 (1:1)

Zápas na UMT, v němž se skóre přehupovalo jako na houpačce, jsme nakonec zvládli my. Projevila se naše o něco vyšší herní kvalita i fyzička. V týmu domácích nás zaujal Aleš Deré, který svého času kopal za náš divizní A-tým a býval výborným střelcem. Našemu béčku ale gól nedal.

Branky: 40. Fitzel z penalty, 54. vlastní Pergl – 22. a 63. z penalty Lupínek, 55. a 65. Michálek.

ŽK: 47. Kameník, 62. Chvátal – 29. Lupínek, 40. Cingel, 76. Sázel, 90. Štochl.

Rozhodčí: Kalcovský – Laštovička, Jeřábek.

Diváků: 80.

„Po nevydařeném utkání na Tempu jsme další venkovní zápas zvládli, přestože se vítězství nerodilo úplně lehce. Tentokrát jsme ale již od začátku byli rychlejší, důraznější a aktivnější než soupeř. Důsledkem toho jsme zahrávali několik standardních situací a po nacvičeném rohu jsme také šli do vedení Lupínkovou hlavičkou. Poté se ale opět projevila naše chronická bolest, kdy po vstřelení branky upadne naše koncentrace na hru, a pustíme soupeře do brankových příležitostí. Po vyrovnání domácích z penalty jsme padli do útlumu, který nám vydržel až do poločasu. O přestávce byla nutná důrazná domluva, abychom se vrátili k přístupu a výkonu ze začátku utkání. Soupeř hrál celkem riskantně na tři obránce, proto jsme na hřiště poslali Pavlatu a přešli na hru se dvěma hroty, což nám vyšlo. Sice jsme hned v úvodu druhého poločasu inkasovali po individuální chybě, ale naštěstí se nám podařilo ihned z protiútoku vyrovnat a od té doby jsme soupeře přehrávali herně i fyzicky.

Ve druhém poločase jsem byl nasazením a výkonem celkem spokojen. Potěšilo mě také, že jsme konečně prosadili i střelecky a dali poprvé čtyři branky v utkání,“ zhodnotil utkání náš trenér František Peřina.

Admira B: Cingel – Pergl, Sázel, Lupínek, Hájek – Šmidrkal – Cejnar (46. Pavlata), Hron (55. Bouguetouta), Štefan, Michálek – Vachoušek (78. Beníšek).

Branky Admiry B: Michálek 2, Lupínek 2

Naši střelci: V čele kapitán Lupínek

5 – Lupínek (2 doma + 3 venku)

4 – Štefan (1 doma + 3 venku)

3 – Vachoušek (1 + 2)

2 – Michálek, Panýrek (0 + 2), Hájek, Cejnar (oba 1 + 1)

1 – Másílko, Bouguetouta, Šindelář (všichni 0 + 1), Čácha, Turák, Pavlata (všichni 1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129

Příští mač: Admira B – SK Zbraslav, čtvrtek 5. dubna, výkop 17.30, UMT na Admiře.