Prohra v Chrastavě – blížíme se k sestupovému pásmu Spartak Chrastava – FK Admira Praha 2:0 (1:0)

Do Chrastavy jsme jeli s cílem odvézt si tři body, ale zůstalo jen u nesplněného přání. Herně jsme byli očividně lepší, ale dát gól jsme nedokázali.

V první půli jsme za deště dostali gól po standardce domácích. Dal ho chrastavský Beneš. Za stavu 1:0 jsme vstřelili Bieleszem vyrovnávací gól, ale praporek asistenta rozhodčího signalizoval (sporný?) ofsajd. A bylo ještě hůř. Dvacet minut před koncem fauloval gólman Žulevič ve vápně a pořád dobrý matador Štajner pečetil z penalty výhru Severočechů – 2:0.

Trenér Admiry Jiří Hruška po opakovaném zhlédnutí zápasu z videa konstatoval: „Chceme vyhrávat doma i venku, na podzim jsme v cizím prostředí vyhráli jen dvakrát. Hráči si to vzali k srdci a v Chrastavě hráli na vítězství. Měli jsme dostatek šancí, ale žádnou jsme neproměnili. Náš neuznaný gól byl podle všeho regulérní. Řadu nadějných situací nám zhatil často zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Hráči se snažili, bojovali i po penaltě a druhé brance domácích. Tlačili se do koncovky, zatímco domácí se jen zaměřili na defenzivu a bránili své vedení. Musíme se zamyslet nad tím, jestli nehrajeme až příliš útočně. Ve dvou zápasech na jaře jsme už čtyřikrát inkasovali. Teď nás čekají ambiciózní Zbuzany a to bude na zbuzanském trávníku zcela jiný zápas.“

Branky: 26. Beneš, 70. Štajner z penalty.

ŽK: 1:0

Rozhodčí: Tryzna – Svoboda, Martínek

Přihlíželo asi 100 diváků.

Admira: Žulevič – Majer (68. Pelikán), Martinic, Vosický, Paťha – Čácha, Zahálka, Bielesz (78. Turák), Fric – Mošna, Panýrek (84. Pavlata).

  • Ostatní výsledky a tabulka zde:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=11713

Příští utkání: Zbuzany – Admira, středa 4. dubna, výkop v 16.30 hodin.

Tipovačka – 2. zápas

Porážku 0:2 v Chrastavě tipovali Alios a HanS, oba si připsali čtyři body. Další dva body má HanS za porážku Admiry jiným skóre než 0:2. Bodík za prohru jiným výsledkem získali motormys, jalha, Fany, Pan Josef, Jitka Borovská, ivkozul a Romario.

Aktuální pořadí po dvou odehraných zápasech:

6 – HanS

5 – Jalha

4 – Alios

2 – Fany, Jitka Borovská, Ivkozul

1 – Motormys, Pan Josef, Hrosik 007, Romario

0 – Máslo, Doktor72, Ilvo, Mygymauz, Yetti, Těžkej hakes, Bernys