Názor je jednotný: zlatý bod od ruzyňského letiště FC Přední Kopanina – Admira Praha B 1:1 (0:1)

V Přední Kopanině nedaleko od ruzyňského letiště se hraje každému týmu těžko. Podmínky jsou tam specifické, hřiště taky a domácí mají koneckonců ještě nedávné divizní zkušenosti. Ujali jsme se vedení ve 37. minutě gólem Štefana, domácí srovnali krok i skóre v 57. minutě Melničukem. V závěru dohrávali v deseti a úplně na konci v devíti mužích, ale skóre už se nepohnulo. Kdo zápas viděl, říká shodně – dobrý bod do tabulky!

Admira B: Cingel – Pergl, Sázel (30. Komínek), Lupínek, Hájek – Šmidrkal (72. Bouguetouta) – Hron (62. Šindelář), Pelikán, Šimek (57. Klimt) – Vachoušek, Štefan.

Trenér Admiry B František Peřina viděl zápas takto: „Odehráli jsme na nerovném, hrbolatém hřišti dobrý první poločas, měli jsme podobný nástup jako doma s Ďáblicemi, přičemž myslím, že Kopanina je lepším týmem. Dali jsme gól, vypadalo to slibně. Bohužel už ve třetím zápase po sobě jsme na začátku druhé půle přestali hrát, domácí měli několik standardek, z nichž jednu jsme nezvládli, a soupeř z malého vápna vyrovnal. Až v závěru byli dva hráči Kopaniny vyloučeni, takže už byl krátký čas na vstřelení druhé branky. Jenže paradoxně jsme to byli my, kdo se musel bránit. Z toho jsem trochu zklamaný, ale celkově říkám – bod je nakonec zlatý.“

Branky: 57. Melničuk – 37. Štefan

ŽK: 3:4

ČK: 2:0 (82. Huleš, 87. Kundelásek, oba po druhé ŽK).

Rozhodčí: Toman – Tikal, Gotthard.

Diváků: 110.

Naši střelci: Štefan stíhá Lupínka

7 – Lupínek (4 doma + 3 venku)

6 – Štefan (2 doma + 4 venku)

3 – Vachoušek (1 + 2)

2 – Michálek, Panýrek (0 + 2), Hájek, Cejnar (oba 1 + 1)

1 – Másílko, Bouguetouta, Šindelář (všichni 0 + 1), Pergl, Čácha, Turák, Pavlata (všichni 1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129

Příští mač: Admira B – Sokol Královice, neděle 22. dubna, výkop na stadionu ve 14.00.