Mošna vstřelil dva góly, Žulevič vychytal druhý bod navíc FK Brandýs nad Labem – FK Admira Praha 2:2 (1:2), PK 3:4

Domácí na nás od začátku vlítli, hráli na samé hraně sportovní agresivity, ještě tolerované pravidly. Přesto jsme jim vzali vítr z plachet, protože poměrně brzy Mošna otevřel skóre – 0:1. Brandýs se ale oklepal a zanedlouho Folwarcznym srovnal stav na 1:1. Přesto jsme do kabin šli za našeho vedení, opět Mošna strhl vedení na admiráckou stranu – 1:2.

Ještě patnáct, šestnáct minut druhé půle jsme hráli dobře, poslední půlhodinka zápasu ovšem patřila domácím, kteří na naši defenzivu vytvořili mohutný tlak. Ten se stupňoval, Žulevič vytáhl v jasné gólovce Brandýsa skvělý zákrok. Nápor domácích vyvrcholil deset minut před koncem, kdy prudký centr Středočechů do našeho vápna zasáhl Paťhovu ruku od těla a rozhodčí Milner pískl penaltu. Z té opět Folwarczny zajistil Brandýsu bod za plichtu 2:2.

Následné kopy z pokutové značky přihrály druhý bodík do Kobylis. Žulevič lapil hned tři střely Středočechů a stal se admiráckým hrdinou dne. Vzhledem ke kvalitě a síle domácího týmu můžeme být s konečným výsledkem spokojeni.

Hodnocení trenéra Admiry Jiřího Hrušky najdete zde:

Admira: Žulevič – Majer, Martinic, Horák, Paťha (86. Pelikán) – Bielesz (81. Pavlata), Zahálka (86. Štefan), Mošna, Fric – Čácha, Turák.

Branky: 16. a 80. Folwarczny – 8. a 39. Mošna.

ŽK: 0:0 (!!).

Rozhodčí: Milner – Šťastný, Krupa.

Na Admiru bylo v Brandýse zvědavo 220 diváků.

Naši střelci: Mošna v čele přidal další dva góly

13 – Mošna (7 doma + 6 venku)

5 – Pavlata (2 doma + 3 venku)

4 – Čácha (3+1)

3 – Majer (0+3)

2 – Martinic (0+2), Bielesz, Zahálka, Panýrek (1+1), Turák, Fric (2+0)

1 – Michálek, Paťha, Vosický (všichni 1+0)

Příští utkání: Admira – FK Čáslav, neděle 6. 5., výkop v 10.15 hodin.