Remízový král posedmé na jaře plichtil, na penalty to nevyšlo FK Pardubice B – FK Admira Praha 1:1 (1:0), PK 5:4

Už dvanáctou remízu, z toho sedmou na jaře, zaznamenali fotbalisté Admiry v Pardubicích, kde ve 25. kole Divize C plichtili s domácím béčkem. Náš tým je tak prozatím jednoznačným remízovým králem soutěže.

Pardubičtí šli do rychlého vedení již ve druhé minutě. Míč se ještě nedostal na půli domácích, když kdy se přesnou střelou k levé tyči trefil Kašiar – 1:0. Ve 26. minutě poslal Východočech Březina do sóla Hufa, ale pardubický útočník druhou branku domácích nepřidal.

Ukázalo se, že Pardubičtí v sestavě s pendly z druholigového A-kádru jsou na tom o cosi lépe kondičně, a tak Admira do druhé půli poněkud změnila taktiku. Přestala s Východočechy závodit, hrála se zajištěnou obranou a dočkala se vyrovnání. V 61. minutě se z přímého kopu skvěle přes zeď pod břevno trefil Čácha – 1:1. Domácí sice v závěru silně tlačili na pilu, měli víc šancí než náš tým, ale Žuleviče v naší brance už nepřekonali.

Takže penalty…

Nejlepší střelec Admiry Mošna, s údajně šťastnou sedmičkou na zádech, na úvod nedal – gólman Hrnčíř jeho pokus vyrazil, Zelenka – 1:0;

Turák – 1:1, Spěvák – 2:1;

Fric – 2:2, Batelka – 3:2;

Paťha – 3:3, Jirka – 4:3;

Horák – 4:4, Kudrna 5:4…

Admira: Žulevič – Fric, Martinic, Horák, Pelikán – Bielesz (70. Šimek), Zahálka, Mošna, Čácha (86. Herc) – Turák, Pavlata (46. Majer).

Trenér Admiry Jiří Hruška viděl utkání takto:

Branky: 2. Kašiar – 61. Čácha.

ŽK: 0:1.

Rozhodčí: Vnuk – Matoušek, Drábek.

Diváků: podle zápisu 70, podle počítání přítomných admiráků přesně 43.

Video a foto: Michal Jalovec

  • Ostatní výsledky a tabulka zde:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=11713
Naši střelci: Vedoucí Mošna se tentokrát neprosadil

15 – Mošna (9 doma + 6 venku)

6 – Pavlata (3 doma + 3 venku)

5 – Čácha (3+2)

3 – Majer (0+3)

2 – Martinic (0+2), Bielesz, Zahálka, Panýrek (1+1), Turák, Fric (2+0)

1 – Michálek, Paťha, Vosický (všichni 1+0)

Příští utkání: Admira – FK Kratonohy, neděle 20. května, výkop v 10.15 hodin.