Tři domácí body a jsme třetí v tabulce! Admira B – FK Újezd nad Lesy 2:0 (1:0)

Domácí mač, který definitivně poslal Újezd nad Lesy do 1. A třídy, začal pro béčko nejlépe, jak mohl. Po naší akci zprava se do šance z druhé vlny přiřítil Štefan a trefil přesně – 1:0. Štefan mohl po akci Vachouška přidat ve 26. minutě druhý gól, ale brankář hostí Pecho stačil míč vyrazit na roh. Jedinou šanci měli hosté ve 31. minutě, když náš dorostenec Bartoň v brance vyběhl, avšak újezdský Konejl byl u míče dřív. Poslal ho ovšem vedle tyče.

Dva zajímavé momenty se urodily na počátku druhé půle. Napřed Sázel „televizní“ jedovkou těsně minul šibenici branky hostí, aby v 50. minutě Vachoušek využil mizerné rozehrávky hostujícího beka a sám se ocitl před gólmanem. K tyči jistil naši výhru – 2:0. Bartoně ohrozil čtvrt hodiny před koncem hostující Vácha, ale náš mladík byl na místě. Potom ještě Hájek z přihrávky Pergla přestřelil v situaci, kdy se mohl brankáře zeptat „kam to chceš?“… Tečku za zápasem udělal Pergl, když z 25 metrů střílel krásně, ovšem taky nad břevno…

Dorostenec Bartoň, ročník 2001, tak udržel ve svém prvním utkání za dospělé čisté konto. Dobrý počin. Výhra nás posunula už na třetí místo přeborové tabulky.

Admira B: Bartoň – Klimt, Pelikán, Lupínek, Hájek – Sázel – Štefan (46. Šindelář), Hron (44. Šmidrkal), Šimek (72. Strachota), Beníšek – Vachoušek (60. Pergl).

Branky: 4. Štefan, 50. Vachoušek.

ŽK: 3:0

Rozhodčí: Les – Fakekaš, Jeřábek.

Přihlíželo 52 diváků.

Naši střelci: Štefan už se prostřílel do čela

9 – Štefan (3 doma + 6 venku)

8 – Lupínek (5 doma + 3 venku)

5 – Michálek (1 + 4)

4 – Vachoušek (2 + 2)

3 – Hron (0 + 3)

2 – Panýrek (0 + 2), Hájek, Cejnar (oba 1 + 1), Sázel (2 + 0)

1 – Másílko, Bouguetouta, Šindelář (všichni 0 + 1), Šimek, Šmidrkal, Pergl, Čácha, Turák, Pavlata (všichni 1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129

Příští utkání: SK Horní Měcholupy – Admira B, sobota 9. června, výkop 10.30 hodin.