Spokojenost: Dali jsme venku tři góly a odvezli jsme tři body FC Tempo Praha – FK Admira Praha B 2:3 (1:2)

Tempo je na své trávě na Lhotce každému soupeři nepříjemným protivníkem a body z jeho hájemství mají svou cenu. Navíc jsme měli soupeři co oplácet, v minulé sezóně jsme Tempu dvakrát podlehli 1:2. Povedlo se! Tempo přebor doma zahájilo pouze plichtou 2:2 s nováčkem z Vyšehradu, a s naším béčkem prohrálo 2:3.

Trenér Admiry B Zdeněk Peclinovský mohl oslavit první výhru po návratu do Kobylis. Utkání na Tempu viděl takto: „Dali jsme tři góly venku a vyhráli jsme. Takže spokojenost. Tempo je kvalitní soupeř, naši kluci ale utkání zvládli výborně. Hodně se zlepšili po stránce bojovnosti i herně. Snažili se plnit pokyny, které dostali, v řadě věcí si dali říct. Do vedení jsme šli z naprosto jasné penalty, kterou proměnil Lupínek. Před přestávkou Pelikán zvýšil na 0:2, ale těsně před poločasem naši vzadu zaspali a dostali jsme gól na 1:2. Hra byla potom vyrovnaná a nám se podařilo gólem Michálka zvýšit na 1:3. Za pět minut Tempo opět snížilo z opravdu obdivuhodně provedeného přímého kopu – ten brankář Cingel nemohl chytit. Konec už jsme zvládli a zápas jsme dohráli vítězně.“

Za Admiru B nastoupili: Cingel – Lupínek, Douděra (88. Heinzel), Hochman, Michálek, Vachoušek (90. Egrt), Pelikán, Hájek, Šindelář (53. Chládek), Klimt, Šimek (70. D. Bartoň).

Branky: 23. Lupínek z penalty – 0:1, 40. Pelikán – 0:2, 43. Bláha – 1:2, 62. Michálek – 1:3, 67. Bláha – 2:3.

ŽK: 3:1

Rozhodčí: Gotthard – Laštovička, Chustecki

Sledovalo 100 diváků

Naši střelci:

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Douděra (1 doma + 0 venku)

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – FK Slavoj Vyšehrad B, nováčka přeboru přivítáme v Kobylisích, v neděli 26. srpna, výkop 14.00