Jen bodík ze hřiště přeborového nováčka AFK Slavoj Podolí – FK Admira B 2:2 (1:2)

Trestuhodně zahozené gólové šance a nejistý výkon brankáře se podepsaly pod plichtu na hřišti nováčka z Podolí. Domácí nás zaskočili rychlým vedením, když se v 10. minutě trefil Bednář – 1:0. Michálek ale ve 32. minutě skóre srovnal 1:1. A ještě do poločasu nám stejný hráč zajistil vedení – 1:2. Bohužel, nedokázali jsme ho zvýšit na dvoubrankové a přišel trest. V 53. minutě se lacino trefil podolský Šumník – 2:2. Sice jsme získali kladný bod do tabulky pravdy, ale celkově je remíza z admiráckého pohledu spíše ztrátou.

Trenér Zdeněk Peclinovský nebyl po zápase spokojen: „Tohle utkání jsme měli jednoznačně vyhrát. Bohužel, zápas nevyšel brankáři, po jeho dvou chybách jsme dvakrát inkasovali. Přitom za stavu 2:1 pro nás jsme spálili vyloženou šanci. Dvoubrankové vedení už bychom asi nepustili. Je to zatím pořád takové syrové, čeká nás hodně práce.“

Za Admiru B zápas odehráli tito hráči: Cingel – Herc, Klimt, Šimek (88. Bouguetouta), Douděra, Hochman, Michálek, Bílek, Chládek (88. Heinzel), Šindelář (85. D. Bartoň), Turák.

ŽK: 0:3

Sudí: Kučera – Gotthard, Toman

Přihlížela stovka diváků.

Naši střelci:

3 – Michálek (0 doma + 3 venku)

2 – Douděra (2 doma + 0 venku)

1 – Lupínek, Pelikán (oba 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – FC Přední Kopanina, v neděli 16. září, výkop 14.00