Peclinovský a Baloun v Admiře skončili

Trenér Zdeněk Peclinovský a jeho asistent Milan Baloun po prohraném utkání béčka ve Vršovicích v Admiře skončili. Došlo k tomu na základě dohody obou s vedením klubu. O obsazení postu trenéra B-mužstva bude rozhodnuto v nejbližších dnech.

Tak tohle se prostě nepovedlo…
Union Vršovice – Admira B 4:1 (1:1)

Po vítězství 2:0 nad Hostivaří jsme věřili, že tři body může rezerva přivézt i z Vršovic. Začala tam dobře, ve 23. minutě zajistil Admiře B vedení Michálek. Ve 31. minutě ale domácí vyrovnali Kouřimským a na náš tým lehla deka. Navíc gólman Žulevič neměl svůj den a dostal laciné góly. V 52. a 73. minutě se trefil Junek, v 88. náš tým dorazil domácí Borovička – 4:1.

Za Admiru B zápas odehráli: Žulevič – Pelikán, Hájek, Lupínek, Michálek (65. Heinzel), Šindelář (74. Bartoň), Beníšek, Bílek (54. Bouguetouta), Chládek (59. Turek), Hochman, Panýrek.

Trenér Admiry B Zdeněk Peclinovský neměl po utkání zrovna náladu: „Pětadvacet minut jsme hráli dobře, vedli jsme, vše nám hrálo do karet. Bohužel pak domácí vyrovnali, mužstvo ztratilo koncentraci, na hřiště se vkradla nervozita. Zápas vůbec nevyšel brankáři Žulevičovi. Druhý poločas jsme odehráli bez hlavy a paty, neuspořádaně. Jsem zklamaný. Teď nás čeká série tří těžkých zápasů – Dukla JM, Tempo, Uhelné sklady. Mužstvo se s tím prostě musí poprat.“

ŽK: 2:2

Rozhodčí: Jakl – Maretta, Popelka.

Přihlíželo 50 diváků.

Naši střelci:

5 – Michálek (1 doma + 4 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – Dukla Jižní Město, neděle 14. 10., výkop 14.00.