Dukla z Jižního Města byla k poražení, bod je málo FK Admira Praha B – FK Dukla Jižní Město 1:1 (0:1)

Poprvé pod vedením trenéra Pavla Máje, který vystřídal na lavičce béčka Zdeňka Peclinovského, uhrála rezerva bod s Duklou z Jižního Města. Neposadil se její obávaný kanonýr Kotlík, zato nám dal gól hlavou velezkušený exliberecký zadák Nezmar, dnes sportovní šéf fotbalové Slavie. A to už v 5. minutě, po kolapsu naší defenzivy. V té době byly na admiráckém kontě už dvě spálené loženky. Po vedoucí brance Dukly působila Admira B jako boxer, který se těžce sbírá z podlahy ringu po předchozím počítání. A to až do poločasové přestávky.

Ve druhé půli se výkon přece jen zlepšil, v 71. minutě Michálek doslova dotlačil za brankovou lajnu míč předtím vyražený gólmanem Dukly Tlustým a vyrovnal na 1:1. V tabulce střelců našeho béčka si tak upevnil své vedoucí postavení. V závěru hostům přece jen docházely síly, naše mladší mužstvo se tlačilo do šancí, ale další gól už bohužel nepřidalo. V samém závěru přišel na trávník za Štefana Bílek, stihl ještě vyfasovat žlutou kartu – a byl konec.

Za Admiru B zápas odehráli: Hybeš – Sázel, Hájek, Klimt, Lupínek, Michálek, Štefan (88. Bílek), Fingerhut, Fric, Panýrek (75. Bartoň), Turek (46. Vachoušek).

Hodnocení trenéra Pavla Máje zde:

Rozhodčí: Kalcovský – Chustecki, Čermák.

ŽK: 1:3.

Přihlíželo 63 diváků.

Naši střelci:

6 – Michálek (2 doma + 4 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: ABC Braník – Admira B, neděle 21. 10., výkop 15.30.