První vítězství pod taktovkou trenéra Pavla Máje ABC Braník – FK Admira Praha B 0:2 (0:0)

Po plichtě 1:1 doma s Duklou Jižní Město zajíždělo béčko do Braníka s očekáváním, že by odtud mohlo – a mělo – přivézt tři body. A stalo se, zrodilo se první vítězství pod taktovkou nového trenéra Pavla Máje. Šlo o to, kdo dá první gól, a podařilo se to po bezbrankové první půli Admiře. Po centru zleva se před brankou hned ve 47. minutě prosadil hlavičkou vysoký Sázel – 0:1. Domácí sice měli územní převahu, ale Cingel v admirácké brance měl svůj den a udržel až do konce čisté konto. A když v 83. minutě po pěkně sehraném signálu z přímého kopu zůstal Michálek zcela sám před prázdnou brankou, neměl problém zvýšit na 0:2. Byl to jeho už sedmý gól za béčko v této sezóně. Z celkového pohledu jsme vyhráli po zásluze.

Pavel Máj, trenér béčka, byl spokojen: „Hráči plnili to, co jsme si před zápasem řekli, hráli s nasazením, zdravě agresivně, vstřelili dva góly. V brance nás podržel Cingel, chytal velmi dobře. Máme tři body, paráda.“

Za Admiru B odehráli zápas tito hráči: Cingel – Pelikán, Hájek, Sázel, Klimt, Lupínek, Michálek, Štefan, Bartoň (90. Beníšek), Bílek (88. Hochman), Turek (75. Bouguetouta).

ŽK: 3:4

Rozhodčí: Hrivík – Bočok, Kohout.

Přihlíželo 60 diváků.

Naši střelci: Michálek – už sedmý zásah

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – Uhelné sklady Praha, neděle 28. 10., výkop 14.00.