Na leadera tabulky jsme přece jen nestačili SK Újezd Praha 4 – FK Admira Praha B 3:1 (2:0)

Sotva zápas na újezdské UMT začal, udělala naše defenziva hrubku, pustila do šance domácího Papeže a od 3. minuty Újezdští vedli 1:0. Proti nádherné střele Waltera přímo do šibenice ve 24. minutě nemohl udělat brankář Cingel zhola nic – 2:0. Až pak se admiráci oklepali, odhodili značný respekt, se kterým do zápasu vstupovali, a ve druhé půli snížil Lupínek na 2:1. Po šikovném náběhu a přesné přihrávce přeloboval gólmana Újezdu Bojčuka. Bohužel, poslední slovo měli zase domácí. Zkušený Jeřábek zblízka v 75. minutě propálil všechno, co mu stálo v cestě – 3:1. Tým našeho někdejšího trenéra Karla Jeřábka tak „jede“ dál přeborem jako nůž máslem bez prohry.

Trenér Admiry B Pavel Máj po zápase řekl: „Strašidelný úvod z naší strany, pětatřicet minut jsme vůbec nehráli. Hned na začátku po nedorozumění našich stoperů vstřelili domácí snadno gól, dál jsme působili ustrašeně, kluci se soupeře báli. V kabině byla o přestávce bouřka, začali jsme hrát, Lupínek snížil na 2:1 a domácí se stáhli, jako by se obávali o výsledek. Nakonec jsme dostali z brejku gól na 3:1 a bylo po zápase. Jsem zklamaný z přístupu některých našich hráčů.“

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Hájek (87. Karel), Lupínek, Šindelář (79. Egrt), Beníšek, Chládek, Fingerhut, Heinzel (60. Klimt), Hochman, Komínek, Turek (46. Bouguetouta).

Rozhodčí: Šaróka – Polena, Popelka.

ŽK: 1:2

Přihlíželo 50 diváků.

Naši střelci: Lupínkův druhý gól

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Lupínek (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Vachoušek (oba 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – Viktoria Žižkov B, neděle 11. 11., výkop 14.00.