Na předměstí Plzně zazpíval kobyliský kanár SK Senco Doubravka – FK Admira Praha 0:6 (0:3)

Chce se napsat – kdo neviděl, neuvěří… Doubravka ve své tvrzi na předměstí Plzně dostala od Admiry „tenisového kanára“! A to ještě v černobílém dresu Admiry pauzíroval podzimní střelec Zahálka, který má z předchozího utkání s Rakovníkem nakopnutý kotník a nad jeho podzimním účinkováním bohužel visí velký otazník.

Na první branku nemuseli diváci čekat dlouho. Hned v 6. minutě si našel odražený míč Kurek a poslal ho přesně na zadní tyč – 0:1. O čtyři minuty později utekl Panýrek a na vzdálenější tyč také mířil přesně – 0:2. Úvodní čtvrthodinu hrůzy pro Doubravku uzavřel Kurek, když mířil přesně z dvaceti pěti metrů k tyči – 0:3. Po rychlém vedení Pražané na nějakých deset minut přenechali iniciativu domácím. Ti ale branku střeženou gólmanem Jungrem příliš neohrozili, a tak odcházeli do kabin s třígólovým mankem.

Ve druhé půli, po hodině hry, se dostal po brejkové situaci před branku Šimek, který nebyl na hřišti ani minutu, a pálil přesně – 0:4. Pak se trefil střelou z hranice šestnáctky Čácha – 0:5. Kanonádu zakončil znovu Šimek – 0:6.

Doubravka byla na hřišti o třídu horší, gólové šance v podstatě neměla. Jungr v kobyliské brance udržel nulu. A to popáté v sezoně.

Překvapivý byl pohled trenéra Doubravky Jaromíra Šimra: „Herně to bylo slušné, ale výsledek je hrozný. Co na to říci, musíme zvednout hlavy a jít dál.“

Branky: 6. Kurek, 10. Panýrek, 14. Kurek, 61. Šimek, 78. Čácha, 81. Šimek.

Za Admiru zápas odehráli: Jungr – Horák, Čížek (72. Douděra), Pelikán, Pavlata (60. Šimek), Panýrek (61. Fric), Kurek (72. Herc), Michálek (69. Majer), Vosický, Čácha, Martinic.

Rozhodčí: Tesař – Babka, Tupý.

ŽK: 2:1 (Krejčí, Sýs – Čácha).

Přihlížela necelá stovka diváků.

S využitím serveru www.fotbalunas.cz připravil –api-

Naši střelci: Dvakrát se trefili Kurek a Šimek

12 – Zahálka (9 doma + 3 venku)

5 – Kurek (2 + 3)

3 – Šimek (0 + 3), Čácha (2 + 1)

2 – Fric (1 + 1), Panýrek (1 + 1)

1 – Douděra, Martinic, Vosický (všichni 0 + 1), Pavlata, Mošna a Čížek (všichni 1 + 0).

Ostatní výsledky: https://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12846

Příště: Admira – Tatran Sedlčany, 11. 11., výkop 10.15 hod.