Černá série pokračuje, prohráli jsme i s posledním Admira Praha B – Viktoria Žižkov B 1:2 (0:1)

Na domácí UMT jsme podlehli poslednímu týmu tabulky. Je to už třetí porážka za sebou. Informace poskytl vedoucí mužstva Mirek Petrů: „První poločas byl z naší strany špatný. Dostali jsme gól po špatném výkonu, sami jsme nic nevytvořili. Druhá půle už byla lepší, jenže jsme inkasovali podruhé, tentokrát zbytečně z trestného kopu. Hrálo se na jednu branku, tlačili jsme, spousta šancí, ale byl to jeden z těch zápasů, o kterých se říká – nedáme gól, kdyby se hrálo do rána. Když už byl gólman Viktorky překonaný, trefíme přesně hráče stojícího na lajně. Nakonec se Lupínek v závěru přece jen prosadil, ale to stačilo už jen na snížení skóre. Jak nám A-tým dopoledne udělal radost, tak je výsledek béčka zklamáním.“

Za Admiru zápas odehráli: Žulevič – Sázel, Hájek, Lupínek, Michálek, Beníšek, Chládek (46. Hochman), Fric, Heinzel (46. Bouguetouta), Komínek, Šimek (64. Šindelář).

Branky: 87. Lupínek hlavou poté, co gólman Žulevič rozehrál nepřímý kop po ofsajdu, zprava přišel centr do vápna a přesná hlavička našeho kapitána – 14. Vild po akci, která začala u hostujícího brankáře a trvala snad pět vteřin, 61. Tung z přímého kopu.

ŽK: 2:2

Rozhodčí: Chustecki – Gotthard, Andras.

Přihlíželo 33 diváků.

Naši střelci: Lupínkův třetí gól

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku), Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Vachoušek (oba 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Motorlet B – Admira B, neděle 18. 11., výkop 13.30.