Peřina: Těším se na spolupráci s Pavlem Gregorem

* Jak vypadá úvod zimní přípravy před prvním turnajovým utkáním Memoriálu Jiřího Kolína na UMT Bedřichovská proti Kladnu?

Na prvním tréninku v pondělí 7.1. se hlásilo 24 hráčů včetně dvou nových tváří, Radka Němce a Lukáše Adámka. Omluveni byli Sázel, Zahálka a Hájek. Úvodní týden přípravy přípravy bude zaměřen na postupné navázání tréninkového procesu po měsíční pauze. Ve druhém týdnu začne mít tréninková zátěž stoupající tendenci.

* Dostane v úvodním utkání turnaje příležitost osvědčená podzimní sestava, nebo se na hřišti objeví spíš noví a mladí hráči?

V průběhu zimní přípravy nás čeká celkem 9 utkání vesměs s velmi kvalitními týmy. Bude tedy poměrně široký prostor pro testování jak hráčů, kteří k nám přišli na zkoušku, tak pro jiné herní varianty s hráči stávajícími. Pro úvodní utkání ale počítám spíše se sestavou již dříve osvědčenou.

* Jaký význam přikládáš výsledkům turnajových zápasů, vzhledem k některým prestižním utkáním, která mužstvo čekají?

Všechna utkání hrajeme vždy pro to, abychom je vyhráli. Konfrontace s týmy z ČFL pro nás budou zajímavým měřítkem rozdílu mezi soutěžemi. Řekněme, že negativní výsledky, především v období ledna, kdy bude mužstvo bude v nejvyšší tréninkové zátěži, pro nás nebudou žádnou tragédií.

* Hovořil jsi o úzké spolupráci s trenérem B-týmu Pavlem Gregorem. Jak by se tato spolupráce měla projevit právě v zimní přípravě před jarním startem mistrovských soutěží?

Předně chci říct, že se na spolupráci s Pavlem Gregorem těším. Myslím, že máme obecně podobný náhled na fotbal, především pak na způsob a styl hry. A právě to je velmi podstatné pro naši spolupráci. V praxi pak budeme už nyní v přípravě fúzovat hráče A-týmu do přípravných zápasů B-týmu tak, aby Pavel hráče brzy poznal a vytvořil si jasnou představu o možnostech a složení mužstva pro jarní část mistrovských utkání.

-api-