Admira B – FK Union Strašnice 7:0 (2:0)

V nedělním přípravném utkání na naší UMT došly Strašnickým v závěru síly a admiráci si s chutí zastříleli. Protože trenér Pavel Gregor byl ve stejné době na Aritmě s U19, vedl náš tým trenér áčka František Peřina. Hodnocení připravujeme.

Hodnocení utkání B-mužstva pohledem trenéra Františka Peřiny: B-tým odehrál předposlední přípravné utkání proti účastníkovi I. A třídy v kombinované sestavě, ve kterém však byli čtyři hráči z A-mužstva, ale třeba také mladý Horníček z U18. Utkání mělo celkem jednoznačný průběh, ale i přesto se naši hráči dopouštěli poměrně značného množství nepřesností, a to především v prvním poločase. V tom druhém pak soupeři evidentně docházely síly a naše převaha tak logicky přinesla i další navýšení skóre.

Sestava: Hybeš – Klimt, Horák (70. Novotný), Heinzl, Beníšek – Fric (46. Horníček), Šindelář – Turek, Bartoň, Douděra (46.Panýrek) – Pavlata (46. Slabý).

Branky: Turek, Šindelář, Panýrek, Beníšek, Novotný, Bartoň a vlastní.

V generálce na mistrovské jaro se béčko utká s Jílovištěm

Tým Admiry U19 si vedl výborně v zimním turnaji na Aritmě, kde vyhrál skupinu a probojoval se do finále. Protože však o příštím víkendu začíná pro dorostence v rámci České ligy mistrovské jaro a Admiru čeká na Julisce domácí Dukla B, odehraje na Aritmě v sobotu 2. března finále jakožto generálku na Pražská teplárenská přebor B-tým mužů. Výkop – 17.00.

Utkáme se s vítězem druhé skupiny, jímž je tým Jíloviště, účastník 1. A třídy Středočeského kraje.