Čestná prohra s lídrem ČFL na závěr turnaje Meteoru SK Zápy – FK Admira Praha 2:0 (1:0)

V utkání s jasným lídrem ČFL jsme byli Středočechům důstojným soupeřem. Zápy dokázaly zkušeně ztrestat naše dvě chyby v defenzivě.

Hodnocení utkání A-mužstva pohledem trenéra Františka Peřiny: V posledním utkání turnaje na Meteoru jsme se utkali s týmem Záp, který vede po podzimní části ČFL „o parník“. Přestože jsme krom dlouhodobých marodů postrádali navíc ještě Zahálku, Majera, Kureka a Němce, popasovali jsme se s velmi kvalitním soupeřem se ctí a odehráli jsme opět jedno z těch lepších přípravných utkání. Samozřejmě že kvalita, dynamika a rychlost herních řešení byla u soupeře zřejmá, ale pro mne je důležité, že jsme v zápase stačili kondičně a takticky po celých 90 minut. Opět jsme se přesvědčili, stejně jako v zápasech s Radotínem, K. Dvorem nebo Žižkovem, že chyby v obranné činnosti na této úrovni se nekompromisně trestají. To se také stalo a dvě branky jsme obdrželi po celkem laciných chybách zapříčiněných především naší nedůsledností. Na druhou stranu je třeba říci, že jsme soupeře k dalším vyloženým šancím nepustili a naopak naše příležitosti, především tu Štefanovu, jsme nevyužili.

Na turnaji dosáhla Admira tuto bilanci: prohra s Kladnem 3:5, prohra s Královým Dvorem 1:2, výhra nad Meteorem 2:0, remíza s Radotínem 2:2, remíza s Hořovickem 1:1, vítězství nad Zbuzany 2:0, prohra se Zápy 0:2.

Řečí čísel:

2 – 2 – 3 11:12 8 bodů

Naše branky:

3 – Pavlata

2 – Horák, Michálek

1 – Fric, Štefan, Douděra, Zahálka

Generálka na jarní část Divize A
Újezd Praha 4 – FK Admira Praha

sobota 2. března, výkop 14.00

V zápase lídrů Pražská teplárenská přeboru a divizní skupiny A na újezdské UMT půjde kromě jiného i o prestižní souboj trenérů a letitých kamarádů Karla Jeřábka a Františka Peřiny.