SK Třeboradice – FK Admira Praha B 0:2 (0:0)

Úřadující pražský přeborník z Třeboradic si pozval k jarní premiéře náš B-tým na UMT do Xaverova. Vezeme odtud tři velmi důležité body. A to především díky výkonu celého týmu včetně gólmana Cingela, který proti favoritovi, hrajícímu dost ostře, udržel nulu. Vyzvednout musíme útočníka Michálka. Ten poté, co ho ve vápně sestřelil gólman soupeře Hradil, proměnil v 68. minutě penaltu a poslal nás do vedení 0:1. Před koncem pak v 80. minutě povedenou hlavičkou zakončil přímý kop a stanovil konečný výsledek 0:2. Tím Kuba přidal do své střelecké bilance další dva góly a je v pořadí střelců našeho béčka jasným lídrem.

-api-

„Proti favoritu z Třeboradic jsme, za úporného deště, odehráli utkání, které nám nejen přineslo radost, ale i cenné poznatky k naší hře. Nejsilnější soupeřovou zbraní je již dlouhou dobu zkušená a tvořivá záloha a nebezpečné standardní situace. My jsme chtěli kontrovat organizovanou hrou s ostrým presinkem a kombinovanou obranou soupeřových centrů. Do ideálu měla naše hra daleko, ale pasáže, kdy jsme hráli kompaktně, byly velmi účinné. Bojovnost byla rovněž adekvátní prvnímu utkání. Na šance jsme, především v prvním poločase, mírně vyhráli a střelecky disponovaný Michálek pomohl zlomit těžké utkání na naši stranu… Od ledna se, po malých krůčcích, posouváme a dnešní vítězství je cenným povzbuzením. Rád opakuji, že v momentě, kdy hráči Admiry obstojí v osobních soubojích a hrají odpovědně a takticky, naplno rozvinou technické a rychlostní předpoklady… Nikdy ne naopak!“

Pavel Gregor, trenér

Za Admiru B utkání odehráli: Cingel – Čížek, Fric, Michálek (85. Turek), Pavlata (64. Klimt), Bílek (52. Panýrek), Šindelář, Fingerhut (80. Hájek), Heinzel, Štefan (74. Bartoň), Beníšek.

ŽK: 5:1.

Rozhodčí: Vojáček – Zelený, Hrivík.

Ve studeném lijáku sledovalo 20 diváků.

Naši střelci: Michálek už je na jedenácti gólech

11– Michálek (2 doma + 9 venku)

4 – Douděra (3 doma + 1 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku)

2 – Fingerhut (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Čácha, Sázel, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku), Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1