Tohle potěšilo: Kobyliští koníci lepší vyšehradských šemíků! FK Slavoj Vyšehrad B – FK Admira Praha B 2:4 (1:2)

Domácí před týdnem vyhráli na UMT Dukly Jižní Město a jistě si brousili zuby i na naše béčko. Admiráci ovšem byli od 22. minuty po celou dobu ve vedení a z Vyšehradu si odvezli tři body za hokejový výsledek 4:2.

Jak padaly branky: 22. minuta, domácí Krejdl fauloval Michálka a z trestného kopu se s pomocí mírné teče trefil Štefan – 0:1; 30. minuta, po rozehraném přímém kopu se znovu trefil Štefan – 0:2; 33. minuta, po centru Beňa se domácí Heřman se uvolnil ve čtverci a k tyči snížil – 1:2; 60. minuta, nádherná trefa Douděry z dálky, na kterou neměl domácí gólman Dočekal nárok – 1:3; 66. minuta, Pavlata prošel zprava až do šance, kterou nepohrdl, z úhlu zvýšil skóre – 1:4; 88. minuta, brankový účet sečetl a podtrhl vyšehradský dorostenec Bazal dorážkou Heřmanovy střely – 2:4.

Admira B: Cingel – Bartoň (46. Klimt), Pelikán, Heinzel, Fric – Šindelář (59. Pavlata), Bílek – Fingerhut (53. Panýrek), Štefan, Douděra (68. Beníšek) – Michálek (72. Turek).

Trenér Admiry Pavel Gregor zápas zhodnotil takto: „V dalším kole jsme narazili na soupeře, který v úvodu soutěže rovněž získal plný počet bodů a je typický velmi rychlým přechodem do útoku a slušnou produktivitou. Věděli jsme, že právě zachytávání protiútoků a sevřenost v defenzivě jsou nezbytné předpoklady k bodovému zisku. Je chvályhodné, že jsme, až na výjimky, obstáli a sami si po rychlých útocích vytvořili velkou spoustu šancí či velmi nadějných situací. Vedení o jednu branku bylo v půlce zasloužené a dá se říci, pro domácí shovívavé. Do druhého poločasu jsme ještě více zahustili střed hřiště a postupně navýšili skóre. Závěr byl, až na lehkomyslné podcenění standardní situace, zcela v naší režii. Opět jsme hráli o něco lépe, organizace hry se posunula a s vědomím, že soutěž se čtyřmi sestupujícími nic neodpouští, jsme obstáli v nasazení a pohybu. Rád zmiňuji, že k pěknému výsledku přispěli také hráči, kteří naskočili v průběhu druhého poločasu a rychle se adaptovali na tempo zápasu.“

ŽK: 3:2 (A. Krivosheev, Heřman, Macej – Turek, Panýrek).

Rozhodčí: Kučera – Tikal, Hlaváč.

Diváků: 45.

Naši střelci: Pavlata se poprvé trefil za béčko

11 – Michálek (2 doma + 9 venku)

5 – Douděra (3 doma + 2 venku)

3 – Štefan, Lupínek (1 doma + 2 venku)

2 – Fingerhut (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Panýrek, Šimek (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Pavlata, Čácha, Sázel, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku), Bartoň, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: ČAFC – Admira B, neděle 31. března, výkop 16.00.