SK Rakovník – FK Admira 0:0 PK 4:2

Naše mužstvo odjíždělo do Rakovníka oslabeno o několik zraněných hráčů, navíc ale s vědomím, že k postupu do ČFL nám schází ještě dva body. Na skvělém trávníku, za hezkého počasí, před 180 diváky se hrál průměrný fotbal většinou od vápna k vápnu. Naši byli útočnější, domácí z nás měli respekt a hrozili jen rychlými protiútoky. Ve 42. minutě došlo ke srážce našeho Šimka s brankářem domácích Zachem, který se po zákroku zranil a musel opustit branku, přičemž domácí doplnili mužstvo náhradníkem a do branky šel chytat z pole, dle místních fandů, nejlepší útočník domácích. Ten však v brance obstál bez obdržené branky, navíc se pak vyznamenal zneškodněním dvou kopů na branku při závěrečném rozstřelu po ukončení remízového utkání. Takže z Rakovníka vezeme jen bod a ten druhý postupový si, věřím, vybojujeme na našem stadionu již v neděli dopoledne, v utkání s plzeňskou Doubravkou. Nebo nás Čížová ještě v sobotu překvapí ztrátou bodů v Berouně?

Sestava: Jungr, Herc, Pelikán, Vosický, Martinic, Horák, Čácha (Pronyshyn 81‘), Kurek (Douděra 54‘), Majer (Pavlata 54‘), Šimek (Fric 70‘), Zahálka.
První minuty divizního utkání dospělých úspěšně odehrál i 18 letý dorostenec Jaroslav Pronyshyn. PK neproměnili : Zahálka, Douděra, úspěšní byli Horák a Fric.

L.Č.