Zkušenost přetlačila sehrávající se mládí: FK Admira Praha B – SK Třeboradice 3:4 (1:3)

Hosté v létě vyměnili trenéra, za Jiřího Tesaře přišel Jiří Kabyl, bývalý ligový hráč i rozhodčí. Přišla i řada zkušených borců, kteří leckde kopali vyšší soutěže, než přebor. A na hřišti to bylo vidět.

Naše teprve se sehrávající béčko mladíků s řadou nových tváří (Škarda, Karvánek, Jákl, na lavičce Horváth) proti rutině a fotbalovému umu hostí nabídlo bojovnost. Stačilo to při nesporné snaze bohužel jen na nejtěsnější porážku.

Než se admiráci stačili rozehrát, prohrávali. Po centru zleva otevřel v 6. minutě hlavičkou skóre na 0:1 hostující Petr. Už v 17. minutě ostřílený Kadlec zkušeně přeloboval brankáře Admiry Cingela – 0:2. Ve 34. minutě po šikovném pasu zprava nasprintoval před gólmana hostí Krcha mladík Jákl, přišedší do Kobylis z Jablonce, a k tyči korigoval na 1:2. Bohužel, v závěru půle přišla třetí facka. Už v nastaveném čase, po zazděné admirácké šanci, došlo na brejk Třeboradic a zkušenost Viktorina byla vidět, trefil se nechytatelně k tyči – 1:3.

Po pauze se hrála čtvrthodinka bez většího vzruchu, až v 59. minutě zvýšil další matador v dresu hostí Grznár na 1:4. Mazácky zakončil šikovnou kombinaci a Cingel v bráně zase neměl nárok. Už už hrozil debakl, jenže hned v 62. minutě proměnil Pelikán penaltu za faul ve vápně – 2:4. Zbývala ještě půlhodina času, ale Třeboradičtí už pak inkasovali jen jednou. To v 88. minutě střídající Michálek korigoval zblízka na 3:4. Závěr pak rutinéři z Třeboradic zkušeně odbránili, a tak v Kobylisích „o prsa“ vyhráli.

Za Admiru B odehráli zápas tito hráči: Cingel – Pelikán, Čížek, Šindelář (59. Pavlata), Jákl (46. Štefan), Karvánek (59. Rudolf), Kotek (46. Douděra), Panýrek, Škarda, Votlučka, Záruba (70. Michálek).

Hodnocení trenéra Pavla Gregora.

ŽK: 0:1 (Grznár).

Rozhodčí: Tomšů – Váňa, Stěhule.

Ve slunném odpoledni přihlíželo na 50 diváků.

Naši střelci: Premiérový gól dal novic v týmu Jákl

1 – Jákl, Pelikán, Michálek (všichni 1 doma + 0 venku)

Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď