Zaslouženě jsme porazili Kopaninu vysokým rozdílem FK Admira Praha B – FC Přední Kopanina 4:0 (2:0)

Ambiciózní Přední Kopanina přijela k zápasu bez exligisty Dana Koláře, ale to jejich cíle v zápase nemělo měnit. Naše béčko je však rozjeté, vyhrálo tři zápasy v řadě a dalším úlovkem na pažbě měla být Kopanina. Jízdu za třemi body zahájili Admiráci úspěšně již v šestnácté minutě, kdy se trefil Jakub Štefan a vstřelil svůj čtvrtý gól v ročníku. Na něj navázal o dvacet minut později Panýrek, který se prosadil taktéž počtvrté.  

V druhé půli Kopanina sáhla během patnácti minut hned ke třem střídáním, ale ani jedno nevyvolalo kýžený efekt. Spíš naopak. V 63. minutě se trefil Vojta Karvánek a za osm minut se podruhé v zápase prosadil Panýrek a utekl tak v naší tabulce střelců o jednu branku Štefanovi. Důležitějším faktem však jsou tři body, které béčko získalo zcela zaslouženě. Mělo více ze hry, útočné výpady byly nebezpečné a zároveň efektivní. Přední Kopanina předvedla bojovný výkon, který však na kvalitnější admirácký fotbal nestačil. Díky tomuto vítězství se již mužstvo posunulo na druhé místo tabulky Pražského přeboru za Újezd Praha 4 a drží pětizápasovou šňůru bez prohry.

s využitím informací z www.fotbalpraha.cz O.CH

Hodnocení trenéra Gregora


Branky:
16´ Štefan, 36´ a 71´ Panýrek, 63´ Karvánek
Admira B: Cingel – Pelikán, Čížek, Michálek (80´ Pavlata), Šindelář (70´ Votlučka), Štefan (80´ Horváth), Heinzel, Karvánek, Panýrek (74´ Jákl), Škarda, Záruba (65´ Rudolf)

Naši střelci: Panýrek se posunul dvěma brankami do čela

5 – Panýrek (4 doma + 1 venku)
4 – Štefan (4 + 0)
2 – Pelikán a Karvánek (oba 1 + 1)
1 – Pavlata (0 + 1), Jákl, Michálek, Douděra (všichni 1 + 0)