Admirácké fotbalohraní

V rámci náboru pod názvem Admirácké fotbalohrání, které náš klub pořádá v září a říjnu, proběhly ve spojitosti se školami v Praze 8 před tímto náborem akce, které měly přilákat další zájemce z řad kluků i dívek do našeho klubu.Tým našich trenérů se zúčastnil několika těchto ukázkových tréninků, kde si děti z prvních až třetích tříd mohly vyzkoušet jednoduchá obratnostní a míčová cvičení. Celkově jsme oslovili několik stovek dětí od pěti do jedenácti let a věříme,že při samotných náborech pak náš klub navštíví i více  kluků a děvčat. Proběhnuvší akce byly zatím velmi úspěšné  a poděkovat bych chtěl hlavně T.Kopeckému šéftrenérovi přípravek a také trenérům M.Čáchovi a A.Jaklovi   za velmi dobrou prezentaci našeho klubu. V dalších letech budeme chtít v rámci spolupráce se základními školami v Praze 8 v těchto náborech talentované mládeže opět pokračovat.