SK Benešov – Admira 2:3 (1:0)

První výhra venku se zrodila u Konopiště

SK Benešov – FK Admira Praha 2:3 (1:0)

Z Benešova šel respekt, Středočeši doma vyhráli nad Slavií B a tři body přivezli z Rakovníka, kde jsme my byli poraženi. V první půli také byli nebezpeční a ujali se vedení. Admira své šance bohužel spálila. Po změně stran se ale u Konopiště hrálo už podle admiráckých not. Výsledek jsme překlopili na svou stranu a domácí stihli už jen korigovat na konečných 2:3.

Branky: 38. Krasnyanyk, 86. Turek – 53. Zahálka, 73. Zahálka z pen., 83. Vosický.

František Peřina, trenér Admiry, pro server www.fotbalunas.cz zápas zhodnotil takto: „První poločas pro nás byl trochu nešťastný. Byli jsme od začátku lepší, měli jsme míč pod kontrolou, soupeře jsme vysoko napadali a do ničeho je nepustili. Vytvořili jsme si několik šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Potom jsme po chybě našich stoperů dostali gól skoro do šatny. Do druhé půle jsme šli s tím, že je v našich silách to otočit. Ještě více jsme přidali na důrazu a na presinku. To se nám vyplatilo. Od začátku druhého poločasu jsme měli hru pod kontrolou, dali jsme rychle branku, což bylo důležité. Poté jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nedali a prosadili jsme se až z penalty. Z našeho tlaku vyústil i třetí gól. To bychom ale nebyli my, abychom si to nezkomplikovali, a po chybě ve středu obrany jsme inkasovali. Posledních pět minut jsme se tak museli bránit. Udělali jsme to trochu napínavé, přestože byl zápas v naší režii. Nakonec jsem spokojený, ale ty chyby si musíme vyříkat. „

Admira: Šrámek – Vosický, Čácha (81. Čížek), Martinic (46. Mošna), Fric, Hudec, Herc, Douděra (84. Záruba), Zahálka (89. Pavlata), Eliáš, Kurek (76. Majer).

ŽK: 39. Vosáhlo, 49. Vrňák , 65. Turek , 80. Ježdík – 61. Zahálka.

Rozhodčí: Šimek – Drábek, Bednář

Přihlíželo 150 diváků

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=13756

Naši střelci v ČFL: „Zahy“ opět v trháku

5 – Zahálka (1 doma + 4 venku)

3 – Vosický (2 + 1)

2 – Radimský (1 + 1)

1 – Eliáš a Douděra (oba 1 + 0)

Foto Radek „Piwais“ Pivný