SS Ostrá – Fk Admira U16 0:8 (0:2)

V sobotu 26.10.2019 nás přivítalo mlhou zastřené tréninkové centrum v Nymburce, kde jsme se utkali s dalším soupeřem a to Sportovním sdružením Ostrá. Tým, který je poskládán z hráčů sezbíraných z okolních měst a obcí a přes osobní znalost některých talentovaných hráčů v kádru soupeře bylo zřejmé, že se nebude jednat o jednoduché utkání. Bohužel náš tým je zmítán nemocemi a zraněními. Přesto se nám podařilo soupeře porazit rozdílem třídy a výsledek 0:8 v náš prospěch vypadá jednoduše, ovšem rodil se velmi pozvolna a těžce. Organizovaná obrana soupeře byla pro naše hráče výzvou. Hráči v prvním poločase se snažili rychle vstřelit branku a uklidnit se, ovšem opak byl pravdou, kdy jsme jednali zbrkle a ukvapeně. Přesto vysoké držení míče bylo rozhodující pro celý průběh utkání.  O poločase jsme nabádali hráče k trpělivosti a uvážené hře využívající mezery plynoucí z držení míče a přenášení těžiště hry, což hráči akceptovali a vysokým standardem své hry v druhém poločase potvrdili náš záměr šesti góly.  Naši hráči odvedli kus poctivé práce a nyní už se budeme soustředit na úterní utkání s RKMS „Cidlinou“.

Branky: Šmicer 1, Kos 1, Forman 3, Snětiný 2 + 1 (pk)

Trenér: Petr Heichel