FK Admira Praha – FK Teplice B 1:2 (1:2)

Admira: Keller – Herc, Horák, Vosický, Fric – Martinic, Čácha – Panýrek, Zahálka, Douděra – Mošna. Střídali: Šmejkal (nový brankář), Kunc, Záruba, Vyskočil, Eliáš, Čížek, Pásztor.

Branky: 1. Šup 0:1, 9. Šup 0:2 z penalty za faul, 33. Panýrek 1:2 po krásném pasu Vosického a sólovém náběhu uklidil míč podél gólmana k tyči.

Trenér Admiry František Peřina viděl utkání takto: „Kvalitní a především velmi poučné přípravné utkání. Poučné především proto, abychom si uvědomili, jak důležité bude v mistrovských utkáních klást důraz na koncentraci, zodpovědnost a především na produktivitu, která byla dnes naší velmi slabou stránkou. Zápas samotný se odehrával podle pro nás již obehraného scénáře, a to velmi kvalitně odehraný první poločas s dominancí a také se spoustou neproměněných šancí. Druhý poločas s méně kvalitní výstavbou hry, více nepřesnostmi a také nepřesným, resp. žádným zakončením. Rozdílem proti minulým zápasům byla menší koncentrace v začátku utkání, kdy jsme se dopustili dvou velmi hrubých individuálních chyb již v 1. a 8. minutě, po kterých jsme prohrávali 0:2. Zde je ale potřeba ocenit týmovou kvalitu a soudržnost, protože od té doby jsme byli po celý první poločas jasně lepším týmem, avšak vypracované brankové příležitosti jsme, bohužel, neproměnili. Utkání jsme ale prohráli, a i když jsme soupeře od druhé obdržené branky do žádné další příležitosti nepustili, porážka je dílem především naší střelecké nemohoucnosti. Kdyby se jednalo mistrovské utkání, byla by tato porážka velmi mrzutá.“