Kobyliští koníci vydřeli body proti vyšehradským šemíkům

FK Admira Praha B – FC Slavoj Vyšehrad B 2:0 (1:0)

Vyšehradské béčko má po pěti zápasech na kontě jen čtyři body.. Zvláštní, protože na Admiře hráli hosté, posílení o Čejku a Vaňka z širšího A-kádru, velmi dobře. Působili fotbalově, měli častěji míč na kopačkách, dvakrát trefili brankovou konstrukci za zády našeho gólmana Šmejkala. Ten však, i díky tomu, udržel čisté konto. A to se cení…

Velmi solidně kombinující i bojující šemíci dostali dvě branky a paradoxně jich mohli inkasovat i víc, když v 66. minutě uhasila jejich obrana nájezd dvou našich hráčů na branku Slavoje. A v 70. minutě jsme zahrávali nepřímý kop za úmyslnou „malou domů“ z malého vápna! Míč ale orazítkoval jen vyšehradskou zeď.

Vítězství muselo naše béčko vydřít. Podařilo se to díky brankám Michálka a Dreschera. Ve 13. minutě vypracoval šanci Pavlata a profitoval z ní přesnou střelou Michálek – 1:0. A v 59. minutě střídající Drescher, který běhal na trávníku teprve tři minuty, zakončil přesně k levé tyči šikovný centr zprava – 2:0.

Řekněme to takto. My jsme svoje šance proměnili, hosté nikoli. Proto prohráli.

V samém závěru střídající Votlučka utrpěl v nezaviněném souboji nepříjemné zranění, hlubokou tržnou ránu na obočí. Na Admiru tak musela dorazit sanitka Záchranné služby.

-api-

Rozhovor s trenérem Pavlem Gregorem

Omlouváme se za gramatickou chybu v titulku sestřihu gólů.

Foto Radek Pivný

Za Admiru B zápas odehráli: Šmejkal – Komínek, Škarda, Skalický (87. Votlučka), Michálek, Karvánek (67. Jung), Pelikán, Milner (79. Matějka), Pavlata, Trnka (56. Drescher), Heinzel.

Rozhodčí: Havel – Zelený, Zima.

ŽK: 1:4

Mač sledovalo 130 diváků. O hlasitou kulisu, slyšitelnou na přeboru jen velice zřídka, se postaral hlouček věrných admiráckých FANS. Patří jim za to poděkování našeho mužstva.

Ostatní výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Naši střelci

6 – Michálek (5 doma + 1 venku)

3 – Pavlata (3 + 0)

2 – Pelikán (1 + 1)

1 – Karvánek, Milner, Matějka, Drescher (všichni 1 + 0)