Máme licenci Sportovního střediska mládeže!

Příznivá zpráva přišla do Kobylis od pana Stanislava Rýznara, licenčního manažera FAČR. Našemu FK Admira Praha byla dne 19. ledna tohoto roku přidělena licence Sportovního střediska mládeže krajského fotbalového svazu.

Admira splnila veškeré požadované náležitosti. Je to úspěšný výsledek poctivé, dlouhodobé snahy a práce klubových trenérů a funkcionářů na úseku mládeže. Přidělení licence SpSMKFS je dobrou zprávou pro všechny, kteří mají upřímný zájem o další zlepšování sportovní výchovy mladých admiráckých nadějí.

Teď už jen, aby se konečně mohlo začít trénovat a hrát fotbal!

Žadatelem o licenci Sportovního střediska mládeže Krajského fotbalového svazu (SpSMKFS) může být pouze členský klub, který má:

a) smlouvu o spolupráci s minimálně jednou Základní školou ve svém regionu, minimálně po dobu platnosti licence;

b) zabezpečenu účast v mistrovských soutěžích organizovaných FAČR nebo jejími pobočnými spolky pro věkové kategorie U9 – U15;

c) zajištěn sportovně výchovný proces pro věkové kategorie U7 a U8;

d) zajištěnu návaznost na minimálně jeden tým kategorie mladšího dorostu a minimálně jeden tým kategorie staršího dorostu.

Všechny tyto podmínky FK Admira splňuje.

Celkem byla tato licence přidělena 39 žadatelům. Z Prahy jsou to kromě Admiry také kluby ABC Braník, FK Meteor VIII, FC Háje, SK Motorlet a FC Tempo.

-ča, api-