FK Admira – SK Rakovník 1903 0:0

V domácím prostředí se hrstce diváků představili Vojtěch Venc, náš bývalý dorostenec a navrátilec z třetiligového FK Přepeře, a Tomáš Mathauser, který by měl posílit náš kádr z Bohemians 1905. OLD BOY´Z splnili slib, přišli, fandili a po utkání sportovně zatleskali oběma mužstvům.
Bohužel, na stadion musela dorazit záchranka. A to pro dva hráče hostí, kteří se smolně srazili hlavami, ovšem bez přičinění admiráků.

Sestava: Martin Keller – Ondřej Herc, Adam Čížek, Vojtěch Venc, Michal Fric – Martin Čácha, Míra Horák, Jakub Panýrek, Michal Douděra – Jiří Kurek – Viktor Záruba.Střídali: Jakub Michálek za Panýrka, Jakub Mráz za Zárubu, Oskar Drescher za Douděru, Tomáš Mathauser za Horáka.
Trenér František Peřina nebyl – na rozdíl utkání s Benešovem – tentokrát vůbec spokojen: „Jak jsem  minule mužstvo chválil, tentokrát jsem nespokojený s výkonem jednotlivých hráčů i herním projevem celého mužstva. Někteří hráči hráli hluboko pod své možnosti. Byli jsme ustrašení, zbrklí, všechno jsme dělali opačně, než bylo zapotřebí. Z toho plynuly strašné chyby… Soupeř hrál organizovaně, bránil v bloku a to nám dělalo problémy. Měli jsme tři šance, ani jednu jsme neproměnili, soupeři jsme doslova svými chybami nabídli dvě gólové příležitosti, takže jsme mohli i prohrát. Chyběli Honza Martinic a Štěpán Zahálka, Jirka Mošna po operaci žíly zatím jen trénuje. Což ovšem nemůže být omluvou pro to, že na hřišti nebyl vůdčí typ, který by mužstvo dokázal srovnat. Je to vážné varování a důvod k zamyšlení, co s tím.“-api-