FK Motorlet Praha – FK Admira Praha 1:4 (0:2)

Až překvapivě vysokým vítězstvím na trávě našeho soupeře a pražského rivala z ČFL – v kombinované sestavě a po dobrém výkonu – jsme zakončili Benešovskou letní ligu.

Naše branky: 30. Michálek, 44. Horák, 58. Douděra, 90. Panýrek.

Sestava: Martin Keller – Ondřej Herc, Vojtěch Venc, Mirek Horák, Jegor Jegorov – Tomáš Mathauser, Štěpán Skalický – Jakub Panýrek, Martin Čácha, Michal Douděra – Jakub Michálek. Střídali Jiří Mošna, Jiří Kurek, Jakub Mráz, Jakub Štefan.

Hodnocení našeho trenéra Františka Peřiny: „Myslím, že jsme dnes byli lepším týmem po celé utkání. Prvních třicet minut nám vázla souhra a kombinace, což vedlo k zjednodušování hry dlouhými nakopávanými míči, tedy ke hře, která nám není vlastní. Prostě jsme se trošku „hledali“, což bylo způsobeno řadou absencí zraněných či odpočívajících hráčů. Chyběli Zahálka, Martinic, Fric, Záruba, Čížek, Kunc, tedy vesměs vše hráči základní sestavy. Přesto jsme se postupně do zápasu dostali a téměř všichni další, kteří dostali šanci, se jí chopili velmi dobře. V úmorném vedru předvedli dobrý výkon s příkladným přístupem, přestože se hrálo v podstatě přípravné utkání, byť v rámci Benešovské letní ligy. Tu jsme úspěšně zakončili. Jediné, co jsem hráčům vytknul, bylo uspokojení a snížení koncentrace po třetí brance, kdy jsme začali vymýšlet riskantní situace v defenzivě a sami si tak přivodili nepříjemnosti. To nakonec vyústilo i v jedinou obdrženou branku, kdy jsme v podstatě vůbec nereagovali při standardní situaci soupeře.

Obvykle nechválím jednotlivce, ale tentokrát musím vyzdvihnout výkony Michálka, Čáchy a Horáka.“