Bod, jehož váhu ještě časem doceníme

FK Motorlet B – FK Admira B 0:0

Hrálo se středeční vložené 15. kolo přeboru a naše rezerva nastoupila na trávníku Motorletu proti rezervě domácích. Úvodem si řekněme, že o víkendu dostal Motorlet B pořádnou „rychtu“ 1:5 na Přední Kopanině, s čímž byl trenér Jan Rajnoch hrubě nespokojen. Však to taky dal řádně najevo!

Proti našemu béčku, hrajícímu bez jediné posily z A-týmu, tedy Rajnoch postavil takřka změněnou sestavu, s početnou zkušeností z třetiligového áčka. Z týmu Motorletu B, který odehrál propadák na Kopanině, dal šanci jen 3 až 4 hráčům.

Za této situace je bod, který naše parta v Jinonicích vydřela, bodem, jehož váhu ještě časem doceníme. Cenný je také fakt, že gólman Martin Jungr vychytal ve svém třetím podzimním přeborovém zápase, k němuž nastoupil, už třetí nulu.

A protože Dukla JM vyhrála 3:1 nad Hostivaří, klesli jsme z 1. na 2. příčku žebříčku.

Trenér Admiry B Pavel Gregor byl tentokrát stručnější, než jindy, ale chválil: „Odehráli jsme jeden z nejlepších zápasů za celou dobu, co jsem v Admiře. Proti soupeři, velmi posílenému, to naši hráči zvládli skvěle. Na jejich výkon jsem pyšný, můžu jim jen poděkovat.“

Admira B (podle zápisu): Jungr – Komínek ©, Křížek, Jung (49. Trnka), Drescher (86. Kotek), Karvánek (56. Trnka), Pelikán (75. Horníček), Pavlata, Skalický, Horváth (67. Šindelář), Heinzel.

Rozhodčí: Bočok – Šmakal, Maslov.

ŽK: 1:2

Přihlíželo 45 diváků.

Naši střelci po 4 odehraných kolech:

2 – Drescher (2 doma + 0 venku)

1 – Heinzel a Matějka (oba 0 doma + 1 venku), Horváth, Pavlata, Trnka (1 doma + 0 venku)

Poznámka: 3 góly si vstřelili naši soupeři do vlastní branky.

Výsledky 15. kola

https://www.fotbalpraha.cz/souteze/zapasy/303-a1a-prazska-teplarenska-prebor-muzu?id_season=2021&id_round=15

Tabulka po 3. (+ 15.) kole

https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/303-a1a-prazska-teplarenska-prebor-muzu