U Konopiště se diváci branky nedočkali

SK Benešov – FK Admira Praha  0:0 (0:0)

ŽK: 51. Brokeš (Benešov), rozhodčí: Matějček – Machýček, Štefan, 230 diváků
FK Admira – Keller – Herc, Venc, Horák, Fric – Martinic (74.Zahálka), Čácha (46.Mošna, 74.Mráz) – Panýrek (36.Trajhan), Záruba, Douděra – Michálek (46.Čermák).

Trenér: František Peřina.

Hodnocení trenéra Františka Peřiny : „Zápas v Benešově se nám, jednoduše řečeno, nepovedl. Během dvou sezón jsme na tomto stadionu hráli třikrát a pokaždé jsme vyhráli. Soupeře jsme měli celkem dobře „načteného“, věděli jsme co na něho hrát, jak na něho hrát, ale i co od něho očekávat.


Myslím, že se to v utkání ukázalo a potvrdilo. My jsme však tentokrát nepodali dostatečně kvalitní výkon. Záměrně mluvím o kvalitě, která nám v sobotu chyběla. Dopustili jsme se nabývale množství ztrát, zkažených přihrávek, nedůrazu v soubojích a tím pádem jsme nedokázali potretsat slabiny soupeře, o kterých jsme, díky zkušenostem ze vzájemných předchozích utkání, věděli. V podstatě jsme se dostali za celý zápas pouze do dvou šancí, což je asi nejméně ze všech dosud odehraných zápasů. Pokud jsem řekl, že se zápas nám nepovedl, tak tím myslím i sebe, protože i já jsem v utkání v Benešově chyboval. Tím ale neomlouvám hráče, kteří až na Martina Kellera a Míru Horáka, zahráli všichni pod své možnosti a myslím, že i oni sami vědí, že takového soupeře jsme měli porazit. Bohužel nám přibyli další zranění, proto se budeme v týdnu soustředit na to, abychom dali dohromady hráče a síly na nedělní důležité utkání se Sokolovem.“