Admira vyhrála 3. ročník Sapho Cupu!

Turnaj hráčů narozených 2013 odehrálo 18 týmů

Celkem 18 týmů se sjelo v sobotu 11. června na Admiru. Z Prahy se zúčastnily Motorlet, Aritma, Dolní Chabry, Bohnice, Xaverov, Modřany, Hostivař, Řepy, Troja a FA Praha. Ze středních Čech dva týmy Mratína, Kladno a Radonice. Počet zúčastněných doplnily čtyři týmy domácí Admiry.

Turnaj deseti družstev na trávníku hlavního stadionu vyhrála Admira – černá, kterou vedl asistent Josef Hrodek. Druhý skončil Motorlet, třetí Admira – bílá, trenér Martin Průša.

Admira – černá je třetím vítězem v historii turnaje, po TJ Březiněves a SK Bášť.

Nejpřesnější mušku měl s 22 přesnými trefami Oleg Kokanyuk z týmu Admira – černá. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen jeho spoluhráč Daniel Prchal. Ocenění pro nejlepšího hráče si odvezl do Jinonic Michael Moradiallos z Motorletu.

Turnaj osmi týmů na UMT se stal kořistí Modřan. Druhá skončila Hostivař, třetí Řepy.

Nejlepším střelcem se stal Filip Krůta z Řep s 11 vstřelenými góly. Nejlepším brankářem Lukáš Vítek z Hostivaře, nejlepším hráčem Nikita Ždanov z Modřan.

Poděkování za dobře připravený turnaj patří všem ochotným organizátorům z řad obětavců, kteří se starají o admiráckou mládež, v čele s ředitelem turnaje Václavem Cimpou.

A kdo je absolutním vítězem 3. ročníku Sapho Cupu na našem stadionu? Samozřejmě sport a pohyb na čerstvém vzduchu pro 169 devítiletých i osmiletých fotbalistů!

-api-