Až mistrovská utkání ukáží, zda a jak jsme připraveni

Hodnocení zimní přípravy připravil trenér František Peřina

Zimní příprava A-mužstva proběhla výhradně v areálu klubu s tím, že utkání byla sehrána na UMT v Podolí. Pouze se Zápy se hrálo na UMT v Nehvizdech. Vzhledem k tomu, že nám počasí po celé dva měsíce přálo, odtrénovali jsme, pokud se týká objemu i náplně, vše podle plánu.
Do přípravy již nenastoupili hráči Mlynka, Karmazín, Čermák a také Broda, který byl přeřazen do B-týmu. Během přípravy opustil kádr ještě Kulhavý. Tým naopak posílili Hájek z Příbrami (odchovanec naší mládežnické základny), Jandovský ze Sparty, Konečný z Kvítkovic a v jednání je i přestup Vlčka z Viktorie Žižkov. S A-týmem trénuje také Šiler z dorostu, který již má předpoklady pro dospělý fotbal.
Sehráli jsme celkem šest přípravných utkání s bilancí 4-0-2, přičemž jsme skladbu soupeřů záměrně koncipovali na jedno mužstvo z divize, jedno ze druhé ligy a čtyři utkání se soupeři z B-skupiny ČFL. Přípravu sice komplikovala občasná zranění některých hráčů, naštěstí ne až tak závažná, aby někoho vyřadila na delší dobu.
Celkově lze tedy vyjádřit spokojenost s průběhem dvou měsíců, které jsme odtrénovali a odehráli, avšak teprve mistrovská utkání ČFL ukáží, zdali a  jak dobře připraveni opravdu jsme.
Střelci branek v přípravných utkáních
3 – Douděra, Zahálka
2 – Šiler
1 – Kulhavý, Martinic, Jandovský, Čácha, Trajhan