Louny poraženy! Těsně, ale přece

FK Admira Praha B – FK SEKO Louny 1:0 (1:0)

Severočeši naše béčko na jaře doma smázli 3:0. Na naší omlazené juniorce teď bylo porážku Lounům v Kobylisích vrátit. A podařilo se.

V první půli, odehrané ve velkém formátu s několika šancemi, se po šikovné akci Štěpána Skalického a jeho přihrávce doleva střelecky prosadil v 18. minutě Dominik Trnka – 1:0.

Po změně stran velmi dobří Severočeši přitlačili na pilu, naši mladíci ale důležitou výhru ubránili. I za cenu ŽK pro brankáře Romana Konečného (udržel první nulu v letošní divizi) v nastavení. Dva domácí mače, šest bodů na kontě. Velká gratulace, mládenci!

Hodnocení trenéra Admiry B Salema Hebousse: „Dalším soupeřem, kterému jsme chtěli vrátit jarní porážku, byl velmi silný tým Loun. Hosté, kteří chtěli hrát fotbal, přispěli k velmi dobré úrovni v prvním poločase. My jsme v něm byli aktivnější a měli jsme více gólových příležitostí, z nichž jednu z nich proměnil Dominik Trnka po krásné individuální akci Štěpána Skalického v 18. minutě. Vedli jsme 1:0. Jen škoda, že aktivní hra nepřinesla větší náskok, neb zhruba od 65. minuty byl soupeř po několika střídáních daleko nebezpečnější a jen díky dobré práci obrany a Romana Konečného v naší brance zůstaly nakonec tři body doma. Myslím si, že za výborný první poločas jsme si je i zasloužili a soupeř odjel domů do Loun s prázdnou. Jsme rádi za každý bodový zisk a náš mladý tým to opět posílí do dalších těžkých utkání, která nás čekají. Hned příště je to již tentokrát v pátek na Kladně, kde nás čeká opět sbírání dalších zkušeností. Je stále mnoho věcí na zlepšení, ale nyní jsme za sedm bodů v této fázi rádi.“

Admira B: Konečný – Marek, Kunc, Skalický, Jung (85. Vondra), Fencl (59. Novotný), Drescher, Vlček, Horníček (85. Doubravský), Trnka (67. Mlejnek), Mráz (85. Körbler).

Branky: 18. Dominik Trnka.

ŽK: 2:4 (50. Horníček, 92. Konečný – 27. Ademuwagun, 40. Klíč, 81. Švejda, 85. Hradecký).

Rozhodčí: Klečka – Erlebach, Jiříček.

Deštivý mač sledovalo 70 diváků, mezi nimi hlučná a nakonec spokojená parta hráčů našeho A-týmu.

Video: Milan Novák

Výsledky:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/f7651855-f5e5-43e3-96f6-954fca607add

Tabulka:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/f7651855-f5e5-43e3-96f6-954fca607add

Naši střelci po 4. kole

1 – Kos (0 doma + 1 venku), Záruba, Kunc, Jung, Mlejnek, Trnka (všichni 1 + 0)