Lídr tabulky vyhrál – dal totiž gól…

FK Admira Praha B – FC Chomutov 0:1 (0:0)

Severočeši dosud nebyli poraženi a z Kobylis si – z jinak nejspíš remízového utkání – odvezli tři body. Bohužel, napomohla jim k tomu chyba našeho gólmana a jeho netaktické vyběhnutí… Za zmínku stojí tři nepříjemná zranění našich hráčů, přičemž brankáře Jiřího Veselého odvezla záchranka do nemocnice. Toto utkání 8. kola divize bylo pro rezervu v pořadí čtvrté prohrané za sebou, při skóre 0:7… Je nanejvýš nutné příště zabrat, začít skórovat a bodovat!

Hodnocení trenéra Admiry B Salema Hebousse:
„Co dodat… Dvě velké šance v prvním poločase z obou stran a 20 minut před koncem velká chyba náhradního golmana J. Veselého určila konečnou podobu výsledku celkem vyrovnaného utkání. Vedoucí tým vypadal celý zápas vyspěleji, ale měl nakonec větší porci štěstí a odváží si všechny tři body. Hráli jsme sérii utkání s favority soutěže a herně jsme nepropadli ani s jedním z nich. Bohužel, střelci hrají za jiná mužstva včetně našeho A-týmu. U B-týmu jsou objektivní příčiny nezdaru – přemlouval jsem elitního střelce přeboru Prahy či jednoho krajánka, aby nám pomohli v koncovce, ale bohužel tréninky na naší UMT je odradily a oni zůstali ve svých klubech. Musíme věřit v práci a trpělivost a brzy opět budou nějaké body. Ať se mnou, či beze mne. Štěstí přeje lépe připraveným, ale my jsme si dnes zasloužili nějaký ten bod urvat, i když soupeř byl fotbalovější či důraznější hlavně v našem boxu.“

Rozhovor s hráčem Matyášem Heinzelem:

Admira B: Konečný (46. Veselý) – Ouředníček (73. Mlejnek), Vlček, Jung, Fencl (56. Kos), Kurek, Novotný (56. Hamada), Doubravský, Mráz (41. Trnka), Drescher, Heinzel.

Branka: 70. Wilfred Daok.

ŽK: 2:2 (52. Novotný, 69. Vlček – 69. Matyáš, 90. Nobst.

Rozhodčí: Šálková – Pena, Špindlerová.

Utkání viděla zhruba stovka diváků.

Záznam utkání:

Výsledky:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/f7651855-f5e5-43e3-96f6-954fca607add

Tabulka:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/f7651855-f5e5-43e3-96f6-954fca607add

Naši střelci po 8. kole

1 – Kos (0 doma + 1 venku), Záruba, Kunc, Jung, Mlejnek, Trnka (všichni 1 + 0)