Zajímavý mač, silný soupeř, cenná remíza

FK Benešov – Admira B 1:1 (1:0)

Branky: Nešpor – Heinzel.

Hodnocení trenéra Pavla Gregora: „V zajímavém zápase, proti velmi silnému soupeři, jsme po slušném výkonu remizovali 1:1. Domácí šli do vedení po naší individuální chybě, zatímco naše mužstvo zahodilo velké šance i slibné příležitosti. V prvním poločase jsme hráli intenzivně a organizovaně.

Po prostřídání v půlce jsme se patnáct minut hledali, ale soupeř rovněž nevyužil pár šancí. Následně se zápas poměrně srovnal a odměnou nám bylo vyrovnání Heinzlem po standardní situaci. Utkání se soupeřem s několika ligovými hráči v sestavě nelze přeceňovat, ale budiž povzbuzením na naší cestě.“

Hodnocení trenéra Benešova Petra Mikolandy (svého času krátce oblékal i admirácký dres): „Sehráli jsme utkání, které dle průběhu hry a počtu šancí nemělo dopadnout výsledkově tak, jak dopadlo. Naši hráči drželi míč, dostávali se do šancí, které ale nedokázali proměnit. Jedinou branku vstřelil Martin Nešpor, naopak obdržená branka byla jednou z nejlehčích, které jsme kdy dostali. Hráči dostali opět více prostoru se ukázat a dostat do sebe další věci, které po nich vyžadujeme do jarní části sezony. Hráči pracují skvěle a snaha i nasazení je velké. Přizpůsobují se a každý vstřebává unavené nohy jinak. Nyní máme ve 14 dnech 5 utkání a o to více fotbalovosti budeme chtít. Stále ale platí jedno základní pravidlo – fotbal se hraje na vstřelené branky.“