Další prohra a navíc dva zranění…

FK Teplice B – Admira 3:0 (3:0)

Branky soupeře, účastníka ČFL, skupiny B: 26. Procházka, 34. Pokorný, 45. Křišťan z přímého kopu.

Hodnocení trenéra Františka Peřiny: „Utkání s Teplicemi B v Roudnici n/L mělo dva různé poločasy, podobně jako minulý týden zápas s Českou Lípou. V tom prvním jasně dominoval soupeř, přehrál nás ve všech herních činnostech a navíc i v produktivitě, když využil většinu svých příležitostí, včetně precizně zahraného přímého kopu. V tom druhém, kdy soupeř protočil sestavu, se hra vyrovnala a hrál se poměrně svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Vítězství Teplic je tedy naprosto zasloužené, na závěr soustředění hrály ve velké herní pohodě a byly, především v prvním poločase lepším týmem.

Nebudu hledat příčiny a dělat si alibi tím, že jsme měli k dispozici, oproti soupeři, v podstatě pouze 14 hráčů. Po známých odchodech nám navíc chyběli Čácha, Čížek, Záruba a Kolář. Navíc se v utkání zranili Horák a Krunert, což je na konci přípravy směrem k mistrovským zápasům velká komplikace. Doufám, že se alespoň někteří z nich brzy zapojení do tréninku.

Chyby dělali ale i ostatní hráči, nebyli jsme důslední a zodpovědní, chyběla komunikace a herní kvalita. Byl to velký rozdíl oproti minulému utkání s Mladou Boleslaví a máme tedy tři týdny do utkání na Slavii B na čem pracovat.“

Utkání z pohledu soupeře: https://www.fkteplice.cz/match/2397-FK-Teplice-B-FK-Admira-Praha-30-30

Dosavadní bilance v zimní přípravě

2-0-4, skóre 11:16

Naše branky v zimní přípravě:

4 – Horák

2 – Záruba, Burýšek

1 – Sedláček, Konejl, Jandovský