Ze Štěchovic jedeme s prázdnou

Povltavská FA – FK Admira Praha 2:0 (2:0)

Na podzim si Povltavská FA z Kobylis odvezla tři body za výhru 3:1. Odplata se nám ve 21. kole nepodařila, ze Štěchovic jsme odjeli s porážkou 0:2 a tudíž bez bodů. Domácí se namlsali předchozím výrazným vítězstvím 3:0 ve středočeském derby na trávě Hostouně a v neděli doma vyhráli znovu. O všem se rozhodlo během čtyř minut první půle, kdy se Povltavská FA rychle dostala do dvoubrankového vedení.

Po přestávce v 51. minutě rozhodčí Řeháček poslal předčasně do kabiny štěchovického Patrika Valu za faul na Vojtu Burýška, který už postupoval sám na gólmana domácích Adama Benadu. Přesilovku jsme ale využít gólově nedokázali, a tak se zrodila už třetí admirácká porážka v řadě za sebou.

Branky: 30. Denis Budinský, 34. Filip Drobílek.

Hodnocení trenéra Františka Peřiny: „V neděli jsme ve Štěchovicích utrpěli třetí porážku v řadě, což se nám v soutěži stalo poprvé. Tabulka a výsledky ostatních soupeřů jsou k nám však, zatím, milosrdné. Přesto si myslím, že jsme herně odehráli možná i nejlepší utkání jara. Bohužel jsme se opět nevyvarovali individuálních chyb a zkušený soupeř je dokázal potrestat. Ve druhém poločase nám přesto hráči domácích nabídli  výhodu, kdy jsme skoro 40 minut hráli v početní převaze. I přes zvýšenou aktivitu, střídání a dvě vyložené šance jsme však branku vstřelit nedokázali. Z mého pohledu tak remízové utkání rozhodla zkušenost a efektivita Povltavské FA.

Náš zraněními oslabený tým doplněný hráči z rezervy ale nezklamal. Tentokrát bych vyzvednul i velmi dobré výkony Burýška, Jandovského, Mráze a Horáka. Věřím, že v dalším domácím utkání na domácím stadionu už budeme naplno bodovat.“

Záznam utkání:

Admira: Keller – Vlček, Mráz, Jandovský, Kolář (82. Marek), Burýšek (82. Polívka), Konejl (46. Čácha), Ševčuk (62. Tatdanov), Čížek, Horák, Kunc (73. Skalický).

Rozhodčí: Řeháček – Nešněra, Havel.

ŽK: 2:1 (Novák, Lanc – Čížek).

Přihlížela návštěva 200 diváků, spokojených s výhrou domácích.

Utkání z pohledu soupeře:

https://www.pfa.cz/zapasy/detail/5077-ani-v-deseti-acko-nezavahalo-dvema-goly-slozilo-omlazenou-admiru

Ostatní výsledky:

https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/zapas/924e15d1-7bca-4e87-80f3-c21dae202974

Tabulka:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/924e15d1-7bca-4e87-80f3-c21dae202974

Naši střelci po 21. kole

11 – Šiler (7 doma + 4 venku)

3 – Záruba (0 + 3), Horák (3 + 0)

2 – Jandovský (0 + 2), Burýšek (1 + 1)

1 – Koutecký (1 + 0), navíc vlastní Králova Dvora, Plzně B a Hostouně