Program na tento týden (11.4.-15.4.2024)

9. 4. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Akce Místo 11.4.2024 7 – 13 U14 McDonalds turnaj Admira – UMT 12.4.2024 7 – 13 U14 McDonalds turnaj Admira – UMT 13.4.2024 10:00 U18 FC Háje JM MU ZŠ Hovorčovická 13.4.2024 10 – 15 U10 Mini republika turnaj Admira – UMT 13.4.2024 12:30 U16 TJ […]

Výsledkový servis (6.4.-7.4.2024)

8. 4. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Výsledek Akce Místo 06.04. 10:00 U15 MFK Trutnov 4:1 MU Admira – UMT 06.04. 10:00 U13 Vysoké Mýto 12:4 MU V. Mýto – tráva č. 2 06.04. 10:00 U12 Vysoké Mýto 9:1 MU V. Mýto – tráva č. 2 06.04. 12:00 U14 MFK Trutnov 5:1 MU […]

Program na tento týden (2.4.-8.4.2024)

2. 4. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Akce Místo 06.04. 10:00 U15 MFK Trutnov MU Admira – UMT 06.04. 10:00 U13 Vysoké Mýto MU V. Mýto – tráva č. 2 06.04. 10:00 U12 Vysoké Mýto MU V. Mýto – tráva č. 2 06.04. 12:00 U14 MFK Trutnov MU Admira – UMT 06.04. 16:30 […]

Výsledkový servis (28.3.-1.4.2024)

2. 4. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Výsledek Akce Místo 28.3.2024 10:00 U19 FC Hradec Králové 0:3 MU Bavlna HK 28.3.2024 10:00 U11 Střešovice 3:4 MU Střešovice – UMT 28.3.2024 10:00 U14 Cholupice 1:3 MU Admira – UMT 28.3.2024 12:15 U17 FC Hradec Králové 2:4 MU Bavlna HK 28.3.2024 12:15 U10 Střešovice 21:23 […]

Výsledkový servis (22.3.-24.3.2024)

25. 3. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Výsledek Akce Místo 22.3.2024 19:00 U18 Stodůlky 3:4 MU UMT Motorlet 23.3.2024 10:00 U13 Slavia Hradec 12:4 MU Slavia HK 23.3.2024 10:00 U12 Slavia Hradec 5:1 MU Slavia HK 23.3.2024 10:00 U15 Sparta Kolín 4:1 MU Admira – UMT 23.3.2024 12:00 U14 Sparta Kolín 5:0 MU […]

Okénko do historie: Před 85 lety Admira postoupila do divize

20. 3. 2024 Martin Brabec 0

V ročníku 1938/1939 SK Admira VIII zaznamenala mimořádný úspěch. Vyhrála svou skupinu 1. A třídy (tehdy třetí nejvyšší soutěž) a postoupila do Středočeské divize (tehdy druhé nejvyšší soutěže). V ročníku 1943/1944 pak došlo k měření sil mezi Admirou VIII a SK Praha VIII, sousedním nováčkem divize. Připomeňme, že Admira tehdy sídlila u kobyliské […]

Program na tento týden (18.3.-24.3.2024)

19. 3. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Akce Místo 22.3.2024 19:00 U18 Stodůlky MU UMT Motorlet 23.3.2024 10:00 U13 Slavia Hradec MU Slavia HK 23.3.2024 10:00 U12 Slavia Hradec MU Slavia HK 23.3.2024 10:00 U15 Sparta Kolín MU Admira – UMT 23.3.2024 12:00 U15 Sparta Kolín MU Admira – UMT 23.3.2024 14:30 U11 […]

Výsledkový servis (13.3.-17.3.2024)

18. 3. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Výsledek Akce Místo 13.3.2024 19:00 U18 Vltavín 0:0 PÚ Vltavín – UMT 16.3.2024 10:00 U18 Meteor 2:2 MU Admira – UMT 16.3.2024 10:00 U15 Náchod 3:0 MU Náchod – 1. Máje 16.3.2024 10:00 U13 Čáslav 10:7 MU Čáslav – Vodranty 16.3.2024 10:00 U12 Čáslav 3:14 MU […]

Program na tento týden (11.3.-17.3.2024)

12. 3. 2024 Martin Brabec 0

Datum Čas Tým Soupeř Akce Místo 13.3.2024 19:00 U18 Vltavín PÚ Vltavín – UMT 16.3.2024 10:00 U18 Meteor MU Admira – UMT 16.3.2024 10:00 U15 Náchod MU Náchod – 1. Máje 16.3.2024 10:00 U13 Čáslav MU Čáslav – Vodranty 16.3.2024 10:00 U12 Čáslav MU Čáslav – Vodranty 16.3.2024 10:30 A […]