FK Admira Praha hledá hráče!

Rozmýšlíš se jaký si vybereš sport, který tě bude bavit? Nebo už víš, že tě přitahuje „kulatý nesmysl“ a moc rád do něj kopeš? Cesta k tomu stát se fotbalistou je dlouhá a náročná. Na počátku tě budeme pomalu připravovat na první fotbalové krůčky, k tomu potřebuješ mít parádní pohybový rozsah a ten získáš u naší školičky. Zde budeš i pod dohledem trenérů z našeho partnerského klubu AC Sparta Praha.  

Pokud již patříš mezi kluky a holky, kteří již nastoupili do školy a objevili ve družině nebo s kamarády na plácku taje fotbalu, neváhej. Rodiče nás určitě mohou kontaktovat a zkusíš si s námi několik tréninků a buď se Ti to u nás zalíbí nebo tě přivítáme později. Jen nezaspi, kluci jdou u nás výkonnostně velmi rychle nahoru, později by mohlo být pozdě!

Jsi již registrovaný fotbalista, věříš si, cítíš, že máš navíc…neváhej, kontaktuj trenéry kategorie, do které patříš a přijď se nám ukázat… pokud na to máš, zahraješ si u nás kvalitní soutěže a časem si možná zahraješ za dospělé týmy hrající i ligovou soutěž. Taková je naše vize a kluci jsou do A a B týmu pravidelně zapracováváni.

Nábor Jaro 2023:

Pokud se k nám chceš přidat, kontaktuj hlavního trenéra příslušné kategorie. Pro více informací nám napiš na email sekretar@fkadmira.info.

Sociální sítě: